Девојчице прве на окружном

Датум: 26. Mart 2022 21:42 Категорија: Новости

У ОШ "Стеван Алексић" дана 21.3.2022. одржано је окружно такмичење из фудбала.

У конкуренцији дечака такмичиле су се екипе из пет основних школа, а код девојчица из четири.

Женска екипа наше школе у полуфиналу се састала са вршњакињама из Мужље. Иако су водиле 1:0 на полувремену, до самог краја је било неизвосно и питање победника је одлучено у последњим тренуцима меча. На крају 2:1 а оба поготка је постигла Милица Бакић.
У другом полуфиналу екипа ОШ "Јосиф Маринковић" из Новог Бечеја била је боља од екипе из Житишта.

У финалу су девојчице из наше школе показале бољу игру и већу жељу за победом. Сва три гола постигла је Милица Бакић а коначан резултат на семафору 3:1.

Победнички тим наше школе који је одабрала професорица Добрила Станић је:
 Елена Зец (5. разред), Невена Цирок и Исидора Смиљковић (6. разред), Дејана Зарин (7. разред), Ана МолнарМилица БакићЈована ГаборАнђела Граховац и Дара Тодоровић (8. разред).