Девојчице прве, дечаци други

Датум: 28. Februar 2022 21:54 Категорија: Новости

У ОШ "Стеван Алексић" дана 25.2.2022. одржано је општинско такмичење из фудбала.

У конкуренцији девојчица такмичиле су се екипе из три школе а код дечака осам екипа.

Девојчице су у полуфиналу биле слободне, да би у финалу убедљиво победиле екипу из ОШ "Вук Караџић" из Конака резултатом 6:0 и освојиле прво место.
Нашу школу су представљале:
Елена Зец (5. разред), Невена Цирок (6. разред), Дејана Зарин (7. разред), Ана МолнарМилица БакићЈована ГаборАнђела Граховац и Дара Тодоровић (8. разред).

Дечаци су у првом колу били бољи од вршњака из ОШ "Вук Караџић" из Конака резултатом 9:1. У неизвесној и узбудљивој утакмици у полуфиналу савладали су екипу из ОШ "Браћа Стефановић" из Неузине резултатом 1:0. Стрелац одлучујећег поготка био је Стефан Ђорђевић. У финалу од наших дечака била је боља екипа из ОШ "Славко Родић" из Крајишника резултатом 3:0.
Нашу школу и друго место освојили су:
Миливој Петров и Немања Грабић (6. разред), Томислав Маринковић (7. разред), Јован ВаргаСтефан ЂорђевићДејан ПанићЛазар ЗаринЖивојин КојићНикола Сабо и Стевица Шујко (8. разред).

Ученике припремала професорица Добрила Станић.

галерија слика