Обележена дечија недеља

Датум: 24. Oktobar 2021 12:45 Категорија: Новости

У складу са епидемиолошком ситуацијом у нашој школи је обележена дечија недеља.

Дечија недеља је почела изложбом ликовних радова у којој су учествовали сви ученици школе а најбољи су награђени слаткишима.

Квиз је одржан 6. октобра. У првом делу такмичили су се млађи основци од првог до четвртог разреда а победила је екипа коју су чинили: Александар Давинић, Максим Пека, Лана Милосављевић и Мина Треунов. У другом делу такмичили су се старији основци од петог до осмог разреда а победила је екипа коју су чинили: Кристина Санто, Ања Марић и Страхиња Шашарога. Победници су такође награђени слаткишима.

У петак, 8. октобра одржана је свачана приредба. На почетку директор школе Љупче Трпчевски се обратио ученицима и запосленима, а затим су најмлађи основни започели приредбу.
Ученица првог разреда Барбара Марковић изрецитовала је песму "Први пут у школи", а након тога су ученици од другог до осмог разреда изрецецитовали су песме које су припремили.

Сви ученици првог разреда добили су беџеве од стране ученика петог разреда.

Приредбу је затворио школски тамбурашки оркестар који је одсвирао две песме.

Галерију слика можете погледати на линку.