Обележена дечија недеља

Датум: 10. Oktobar 2023 12:47 Категорија: Новости

Од другог до шестог октобра у нашој школи обележена је дечија недеља.

У понедељак је одржан квиз знања. Од првог до четвртог разреда је победила група коју се чинили ученици Наташа Стајић, Татијана Савовић, Лана Лаловић и Максим Пека. Од петог до осмог разреда победила је група А: Бојана Радивој, Јован Бакић, Елена Зец и Теодора Бокор.

У уторак је био креативан дан за цртање а награђени су: Никодина Фазекаш, Калина Новчић, Лана Лаловић, Теодора Габор, Тимеа Борош, Александра Маринковић.

У среду је био полигон а победници од првог до четвртог су Емилија Тури и Небојша Шаран, а од петог до осмог Ана Јеринић и Мирко Габор. У штафети су победили ученици осмог разреда Ања Марић и Миливој Петров.

У четвртак је одржан спортски дан.У одбојкашкој утакмици ученице су победиле наставнице, а у пикаду победу су однеле наставнице. На фудбалском турниру у првој утакмици између петог и шестог разреда победио је пети разред, док су између седмака и осмака победу однели осмаци. На ревијалној утакмици између ученика и радника школе, поражени су ученици.

У петак је одржана приредба где су награђени најбољи ученици.